BE-DAR

Parapety

Parapety zewnętrzne pełnią funkcję nie tylko dekoracyjną ale także chronią ściany przed wilgocią.
Materiał, z którego wykonane są parapety zewnętrzne powinien być przede wszystkim trwały, odporny na warunki atmosferyczne, takie jak: wysokie i niskie temperatury, opady oraz nasłonecznienie, ale także powinien być ozdobą okna i domu.
Wybierając wzór, czy kolor parapetu zewnętrznego powinniśmy zwracać uwagę na to, aby współgrał z innymi jej elementami budynku – cokołami, pokryciem dachu, elewacją. Dlatego oferujemy Państwu szeroką gamę parapetów w róznych kolorach.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo parapety zewnętrzne :

-Stalowe
-Aluminiowe
-Aluminiowe tłoczone
-Stalowe w okleinach drewnopodobnych
-Aluminiowe typu płytka

Parapety wewnętrzne stanowią ważny element dekoracyjny  wnętrza. Nie są narażone na warunki pogodowe, więc przy wyborze decydują zwykle walory estetyczne. Parapety trzeba właściwie dobrać do rodzaju okna i wystroju pomieszczenia, wówczas zachowamy nie tylko estetykę, ale także funkcjonalność. Duża różnorodność materiałów, szeroka paleta wzorów i kolorów, pozwala na dopasowanie parapetów do każdego wnętrza.

W naszej ofercie znają Państwo parapety wewnętrzne:

-PCV Komorowe
-Nakładki Renowacyjne
-Drewniane
-MDF
-Poliestrowe
-Aglomarmur

Jako jedna z niewielu firm oferujemy nakładkę wykonaną z MDF. Standardowe nakładki na stare parapety mają szerokośc krycia noska ok 5 cm. W nakładce MDF nie ma ograniczeń – jest to produkt wykonywany na zamówienie. Dodatkowo grubość nakładki – 2.5 cm – pozwala na wypoziomowanie parapetu oraz wyrównanie wszelkich wyszczerbień w starym parapecie.