BE-DAR

Rolety

Rolety to rozwiązanie, które na dobre zagościło w wielu domach, a także firmach czy instytucjach. Pełniąc funkcje dekoracyjne i praktyczne, cieszą się popularnością od wielu lat.

Rolety DZIEŃ-NOC od kilku lat wiodą prym na rynku. Są wyjątkowym połaczeniem estetyki rolet materiałowych, funkcjonalności żaluzji oraz delikatności i zwiewności zasłon.ości zasłon.
W roletach DZIEN-NOC zastosowano system zwijania tkaniny, który daje możliwość częściowego lub całkowitego przysłonięcia okien. Pozwala również na regulację doświetlenia pomieszczenia bez konieczności podnoszenia rolety.

Rolety materiałowe są najpopularniejszym i niezawodnym systemem osłon okiennych. W swojej ofercie firma BE-DAR posiada: rolety materiałowe wolnowiszące, rolety w kasetach z prowadnicami doświetlenia pomieszczenia bez konieczności podnoszenia rolety.

Plisa materiałowa to nowy rodzaj żaluzji. Jest to elegancka dekoracja i nowoczesna forma zasłony okiennej izolująca pomieszczenie od promieni słonecznych oraz pozwalająca zachować prywatność. Polecana do ogrodów zimowych, przeszkleń dachowych, świetlików dachowych, okien standardowych jak i w kształcie trapezu, trójkąta półkola lub koła. Posiadają system umożliwiający zsuwanie zarówno od dołu plisy jak i od góry, zatrzymując ją na dowolnej wysokości okna.

Po latach zapomnienia do łask wracają żaluzje wewnętrzne. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie pozwalające na regulację ilości światła, które wpada do pomieszczenia. Szeroki wybór kolorów, różna szerokość listków (16 mm, 25mm 50mm) sprawia, że zwolennicy tego typu osłon znajdą coś dla siebie

Moskitiery
W cieplejsze dni często nasze mieszkania nawiedzają nieproszeni goście: komary, muchy czy pająki. Odpowiednio dobrana moskitiera chroni przed owadami I pozwala w ciepłe dni cieszyć się świeżym powietrzem w naszym domowym wnętrzu. Bogata kolorystyka, dobranie odpowiedniej szerokości rygli montażowych sprawia, że moskitiera idealnie współgra z oknem.